23 HAFTALIK %40 RANDIMANDA LOHMANBROWN EN AZ SİPARİŞ 500 ADETDİR

Fotoğraflar yükleniyor

27
İlan No 830
İlan Tarihi 10 Haziran 2019

Merhaba Üretici kardeşim , Yumurta tavukçuluğu yapmak istiyorsanız ve bu işten para kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 20 Yıllık yumurta tavukçuluğu bilgi birikimimizi bizden yarka satın aldığınızda sizlere bedava sunmaktayız. Şirketimizin bünyesinde bulunan 3 adet Veteriner Hekim sizlerin tüm sorunları ile ilgilenecektir.Yine şirketimizin profesyonel ÇADIR kurulumu vardır.

ATAK -S ; Serbest dolaşımdaki yetiştiricilikte , çevresel koşullara en dayanıklı Tavuk ırkıdır. Soğuk iklim kuşağında yetiştiricilik yapıyorsanız bu ırkı tercih etmelisiniz. Yumurta kabuk rengi 'Bej -Gri'  ve tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. 

Lohman Brown , Nick Brown ; Kahverengi yumurta tavuğu. Genelde sıcak iklimlerde daha iyi bir üretim performansı göstermektedir. Yumurta kabuk rengi ' Kahverengi' dir.

Civcivler yumurtadan çıktığı günden itibaren özel yemler ve sağlıklı bir aşı programı ile yumurtaya gelene kadar özenle beslenmektedir.

 Firmamız tarafından uygulanan aşılar ; Marek - Veba - IB -Gumboro -ILT -Coryza - Salmonella - Çiçek ve 4'lü karma 

Aşı uygulama çizelgesi Yarka Tesliminde müşterilerimize teslim edilmektedir.

İyi Bir Üretim yapmak istiyorsanız öncelikle sağlıklı bir yarka alıp , sonrasında sizlere aktaracağımız yetiştiricilik bilgileriyle İnşallah bu işten para kazanan üreticiler arasına gireceksiniz.

Bizi aramaktan çekinmeyin ve Tavuk yetiştiriciliği konusunda ki tüm sorularınızın doğru cevapları bizde.

Saygılarımızla.

Sipariş Hattı ; 0 533 059 53 06 - 0 532 587 05 06 


ANKARA YARKA & ÇADIR 


140 kez görüntülendi.
İlanlarımızı mutlaka takip edin. Her an yeni ilan yayınlanıyor.
DOPİNG ÜCRETSİZ, Her 3 günde bir dopingi yenileyebilirsiniz..