british sorthair black chocolate - uygun sahiplendirme

Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 3786
İlan Tarihi 20 Aralık 2019
Kimden Sahibinden
Cinsiyeti Erkek
Yaşı 2 aylık
Aşıları Yapıldı
Kısır Hayır
Kum Eğitimli

british black uygun ücretlendirme ile Bilgi ve sorularınız için telefon ile iletişime geçiniz.

Mika Cattery & Kedievi WCF ( world cat federation / dünya kedi federasyonu ) & TURKKED Kedi Yetiştiricileri Derneği - TURKKED Association Of Cat Breeders ' a bağlı lisanslı cattery & kedievi'dir.

İnstagram : mika_kedileri

facebook   : Mika Cattery / Cat & Kitten House / Kedi Evi

Günü gelen sağlık uygulamaları yapılarak ve veteriner son kontrolleri gerçekleştikden sonra uluslararası sağlık kimlik pasaportu , FEDERASYON SAHİPLENDİRME SÖZLEŞMELERİ ve danışmanlık hizmeti,yetiştiricilik ve bakım bedeli karşılığında FATURA ile yeni ailesine teslim edilmektedir .

Cins kedi tercihtir , sizler için güzel sağlıklı ve safkan ırk kediler yetiştiriyoruz.Mika'ın yavruları bağlı olduğu federasyon kuralları gereği en yüksek kalitede bakılmaktadır ve veteriner sağlık kontrolleri altındadır .

sosyal bir yavru olarak sizlerin hayatına eşlik edilebilmeleri için gerekli eğitimler sevgi ile verilmektedir. yavrularımız devamlı anne sütünün yanında en yüksek kalitede yaş ve kuru mamalarla ve vitaminlerle desteklenmektedir ve veteriner kontrollerinden sonra sağlıklı bir şeklide uluslararası sağlık kimlik pasaportu ile sizin hayatınıza dahil olmaktadır

İstanbul dışına THY PETCARGO ile gönderim sağlanmaktadır

109 kez görüntülendi.
İlanlarımızı mutlaka takip edin. Her an yeni ilan yayınlanıyor.
DOPİNG ÜCRETSİZ, Her 3 günde bir dopingi yenileyebilirsiniz..