Messor Orientalis - Hasatçı Karınca

Fotoğraflar yükleniyor

75
İlan No 411
İlan Tarihi 30 Mayıs 2019
Kimden Sahibinden
Toplu Satış

Messor Ori Hakkında Geniş Kapsamlı Bilgi İçin Lütfen Alttaki Linke Tıklayınız.

Messor Orientalis

Koloni Hakkında Kısa Bilgiler Ve Gerekli Destek.

Koloni Boyutu Ve Çeşitlilik, Koloni Sayımız 40-50 Civarı İçşiden Oluşmaktadır 2 Adet Majör İşçi'miz Bulunmaktadır. 30'dan Fazla Larva Haline Gelmiş, Yumurtalarımız Bulunmaktadır. Genelikle Tohum Ve Şeker İle Beslenme Sağlanmıştır. Doğalarına Uygun Olarak Toprak'ta Bakılmıştır. Cam İçerisinde Toprak, Kendi Tünellerini Ve Odalarını Kendileri Hazırlamıştır. Hiçbir Müdahale Olmamıştır. Bulundukları Ortamda Yaklaşık 3-4 Aydır Vardırlar. Temizliklerini Kendileri Yuva Dışına Çöpleri Çıkartırlar Siz İse Mevcut Toprak üstündeki Çöpleri Cımbız Yardımı İle Ala Bilirsiniz. Tohum Olarak Muhabbet Kuşu Yemi (Tohumları) Kullanılmaktadır. Karışık Olduğu İçin Tek Bir Tohum Üzerinden Gidilmemiştir. Protein Amaçlı Gerekli (Sinek,Böcek,V.b.) Canlılar Vere Bilirsiniz. Mevcut Oda Sıcaklığınızı 21-25 Arası Tutmanızda Fayda Vardır. 

Bulundukları Ortamda, Kapakları Açık Dahil Olsa Dışarı Çıkmazlar.  Kolonimizde 4 Adet Kraliçe Bulunmaktadır. Bu Sebepten Dolayı Koloni ''Multi Queen'' Kolonisi Denmektedir. Birden Fazla Kraliçelidir.

Daha Fazla Detaylar İçin Lütfen Whatsapp'tan ulaşa Bilirsiniz Bizlere


Proffosionel Ekip, İle Sizlere En Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz. Her Tür İçin Gerekli Bilgi Ve Yardım Sağlanacaktır.

AnT-FoRMiCa Ekibi, 2016'dan Beri Hizmetinizde.

163 kez görüntülendi.
İlanlarımızı mutlaka takip edin. Her an yeni ilan yayınlanıyor.
DOPİNG ÜCRETSİZ, Her 3 günde bir dopingi yenileyebilirsiniz..